Actueel weer Frieschepalen
Laatste update: 2026-04-03 om 01:30 uur
| Temperatuur | 0.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.8 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1018.4 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 6.4 km/u om 00:18 u |
| Minimum temp. | 0.0 °C om 01:29 u |
| Maximum temp. | 1.6 °C om 00:11 u |
| Windchill | -0.9 °C |
| Hitte index | 0.1 °C |
| Dauwpunt | -0.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 08:00 u |
| Zon onder | 20:06 u |